Ремонт скла автомобілів

 

1. Ремонт сколiв

Ми виконуємо ремонт сколів скла будь-якої складності і розміру на всі відколи даємо письмову дванадцяти місячну гарантію. Більше 10 років ми підбирали кращі матеріали для ремонту сколів лобового скла і тепер з упевненістю можемо гарантувати якість і надійність своєї роботи.

 

2. Ремонт тріщин

Ремонт тріщин скла дуже важлива ваша своєчасне звернення якщо вона не встигла засмітитися то ми можемо гарантувати її ідеальний зовнішній вигляд і міцність, але навіть якщо ви звернулися пізно і тріщинка брудна не буде зовні ідеальної то ми всерівно надамо вам місячну гарантію.3.Тільки у нас унікальна Гарантія.

На всі види ремонтів лобового скла не тільки ремонти відколів а навіть і тріщини ми даємо унікальну гарантію якої ніхто досі не дає, можете перевірити! тільки у нас поширюється гарантія на тріщини, найбільші терміни гарантії на сколи 1 рік і тріщини строком на три місяці чого немає ні в однієї компанії з ремонту вітрового скла.

 

4. Кращий лікар для вашого скла.

Ремонт вітрового скла відповідальна і акуратна робота тут не обійтися без хорошого майстра профі саме від його рук залежить ваш комфорт і безпеку, саме від досвіду і гарантій, ви cможете з упевненістю далі їздити і не боятися що ваше скло трісне і розійдеться, саме ми готові запропонувати вам 14 років досвіду, найбільшу гарантію поряд з унікальною гарантією на тріщини і кращу якість. 

Дізнатися вартість!
Вкажіть приблизні розміри вашого розлому і натисніть далі!
Якщо у вас тільки скол друге поле оставте порожнім!
Приблизний
діаметр відколу в см
Довжина
тріщини в см